Saldi depiliacija

depil

Depiliacija cukrumi buvo populiari prieš tūkstančius metų Egipte, Graikijoje ir Mesopotamijoje. Apie plaukelių šalinimą buvo rasti užrašai su technikos metodu Egipto hieroglifų ir Turkijos imperijos raštuose.

Primirštas senovės depiliavimo būdas vėl tampa populiarus Pasaulyje, Lietuvoje taip pat sparčiai įgauna pagreitį depiliacija cukraus pasta. Žinoma, gerai daryti depiliaciją cukrumi yra menas. Čia nepakanka baigti kursų. Tai yra nuolatinė praktika ir tobulinimąsis, nes reikia tiek pirštų miklumo, tiek gracingų rankos judesių, kol galiausiai ateina pasitikėjimas ir gebėjimas suvaldyti cukraus pastą.

Cukraus pasta yra natūralus produktas gaminamas iš cukraus, citrinos rūgšties ir vandens. Šis depiliavimo metodas nepriekaištingai pašalina plaukelius, oda tampo švari ir glotni. Nepertraukiamai atliekant depiliaciją cukrumi plaukeliai tampa plonesni, išretėja, silpsta plaukelių svogunėlis tad laikui bėgant depiliacijų skaičius retėja.

Tinka moterims ir vyrams, depiliacijos metodas naudojamas visoms kūno vietoms.

Depiliacijos cukrumi pranašumai

Depiliavimo cukrumi ar kitos depiliacijos tikslai yra tie patys, pašalinti nepageidaujamus plaukelis, bet eiga ir technika visiškai skirtinga. Depiliacijos cukraus pasta pranašumai:

– Cukraus pasta pagaminta iš cukraus, vandens ir citrinos rūgšties, ji yra hipoarergišką (neiššaukia alergijos)

– Cukraus pasta yra tirpi vandenyje, tad ją labai lengva pašalinti nuo kūno.

– Cukraus pasta neprilimpa prie odos (gyvų odos ląstelių), ji pašalina plauką ir negyvąsias odos ląsteles, tad ypač tinka sausą ir šerpetojančią odą turinčioms klientėms. Tai lygi pilingas ir masažas viename.

– Depiliuojant cukraus pasta naudojama kūno ar truputi aukštesnės temperatūros, tad nudegimų tikimėbės nėra jei viską atliksite pagal reikalavimus.

-Tai puikus pasirinkimas klientėms turinčios išsiplėtusias kojų venas..

– Depiliuojant cukraus pasta tą pačią vietą galime tepti kelis kartus, oda nebus pažeidžiama.

– Cukraus pasta yra higieniška. Panaudojus cukraus gumulėlis išmetamas. O inde esančioje pastoje nesidaugina bakterijos, dėl didelio cukraus kiekio.

-Cukraus pasta užtepta ant kūno nekietėja/nedžiūsta, bet per ilgai pabuvus ant šiltesnės kūno vietos gali pradėti tyžti, tad galite mėgautis atliekant depiliaciją, bet ne per ilgai.

-Depiliuojant cukraus pasta labai maža tikimybė nulaužti plauką, nes plaukas išraunamas jo augimo kriptymi.

-Depiliaciją galima atlikti itin trumpiems plaukeliams.

Kaip dirbti cukraus pasta?

Kiekvienas gamintojas turi savo cukraus pastos gamybos subtilybes ir darbo techniką. Kuomet nuspręsite, jog norite išmokti šio amato, po kursų rinkitės būtent to gamintojo siūlomus produktus su kuriais mokėtės, nes kito gamintojo cukraus pasta gali būti visiškai kitokia ir tiesiog nesuvaldysite jos. Vieni cukraus pastą siūlo naudojama tik rankos technika, kiti turi ypač skistų pastų, didesniems odos plotams ir ją tepa mentele, o plauką rauna su spec. muslino medžiagine juostele.

Labai svarbi aplinkos kurioje dirbsite temperatūrą, depiliuojamos vietos temperatūrą, žmogaus prakaitavimą. Dėl higienos ir darbo kokybės svarbu naudoti vienkartines nitrilines pirštines. Depiliuojant cukraus pasta nepakanka turėti vienos rūšies pastos. Pastas tarpusavyje galima maišyti, atsižvelgiant į išorinius faktorius.

Žinoma pradedant reikėtų rinktis kietesnes konsistencijos cukraus pastas, nes ypač minkštos skirtos profesionalams, kurie gerai suvaldo pastą. Jei dirbsite per lėtai ir būsite pasirinkusi minkštą pastą, ji pradės jums skystėti ir viską reiks nuplauti, beje su tokią pasta labai lengva padaryti odos sumušimą. Jeigu yra labai trumpas plaukas, užtepkite cukraus pastą ir palaukite 1-2 min. Tuomet šilta cukraus pasta atvers porą ir palengvins plaukelio šalinimą. Žinoma ruošiantis depiliacijai nereiktėtų pamiršti priemonių prieš ir po depiliacijos.

Kada negalima atlikti depiliacijos?

Specialistas, kuris atlieką depiliaciją cukrumi turi žinoti kontraindikacijas, kuomet nerekomenduojama atlikti procedūros. Nepamirškite atvykus klientui paklausti apie galima ssveikatos problemas.

Pagrindinės kontraindikacijos:

Karščiavimas, ūmios būklės;

Infekciniai susirgimai;

Skausminga venų varikozė;

Uždegiminė venų varikozė;

Ūmus odos nudegimas;

Odos pažeidimai (opos);

Švieži randai;

Odos ligos ūmioje stadijoje;

Spuoguota oda, sudirgusi, paraudusi oda, atviros žaizdos;

Turint apgamų, karpų (procedūros metu šitos vietos apeinamos);

Dalinės kontraindikacijos:

Nėštumas

Sergant imuninėmis ligomis (ŽIV, reumatas ir kt.), dėl sumažėjusio imuniteto;

Gilus, stiprus pilingas, dermabrazija, poveikis rūgštimis;

Diabetas;

Ilgai naudojami medikamentai;

Kraujavimas, krešėjimo sutrikimai.

Priminimas klientui

Susitarus su klientu atvykimo laiką reikia priminti, kad prieš depiliaciją nebūtų išitepęs riebiais kremais, losjonais ar aliejais, nes tuomet cukrus nesiteps ir apsunkins jums depiliaciją.

Atliekant depiliaciją cukrumi reikėtų paauginti plaukelius bent 4 mm. Žinoma, geresnis rezultatas yra kuomet plaukeliai būna apie 8 mm. Kitaip tariant plaukeliai turėtų būti auginami 12-14 dienų.

Parašykite komentarą