EOS lūpų balzamai. Originalas ar klastotė

Kaip atskirti EOS lūpų balzamus? Originalas ar klastotė?

eods

Kuomet 2006 m. Pasirodė pirmieji EOS lūpų balzamai jie greitai tapo populiarūs Amerikoje tarp paauglių ir žvaigždžių. Į Lietuvą jie atkeliavo 2010 m. Bet dėl nemokėjimo parduoti, ar kitų priežasčių taip ir liko užmaršty. Dabar jie grįžta su trenksmu! Retas, kuris paauglys nėra girdėjęs apie šiuos lūpų balzamus.
Įdomus dizainas, natūralumas, kvapas ir daug kitų savybių pavergė tautiečių širdis. Dauguma šių balzamų turi ekologiškumo sertifikatus 90 proc. – Organinis, 10 proc. – Natūralus. kai kurie turi SPF filtrus. EOS sudėtyje vien natūralūs aliejai: taukmedžio sviestas, simondijų aliejus, sezamų aliejus, medaus, granatų sėklų aliejus, daug vitamino E.

      EOS tai ko reikia lūpoms. Drėkinimas, maitinimas, apsauga.
Juose nėra glitimo, parabenų, parafinų, ftalatų.

Bet yra vienas BET!!! juos ypač pamėgo komersantai, kurie užuodė verslo gyslelę. Rinkoje pasirodė EOS klastotės… Labai liūdna, nes atsiranda nusivylusių žmonių šiais produktais… ne dėl to, kad jie blogi, bet dėl to, jog nemoka atskirti tikro – ORIGINALAUS EOS ir KLASTOTĖS.

Šis straipsnis būtent JUMS 🙂 smalsiems ir siekiantiems gauti kokybišką prekę

 

Daug skelbimų ir kainų skirtumų

Internete šmėžuoja begalė skelbimų kur galima įsigyti EOS lūpų balzamus. Kainų skirtumų intervalas t.p. labai skirtingas, bet kyla klausimas, ar geras produktas gali kainuoti PIGIAI? Žinoma bus tokių, kurie sakys, jog EOS Amerikoje nesiekia 4 $, O Lietuvoje kainos sukeltos 🙂 Visuomet tokioms užbėgu už akių. Jeigu nors truputi esate prisilietęs prie prekybos žinote, kaip pakyla kaina, kol prekė patenka tiksliniam vartotojui ypač kai prekė yra gaminama ne EU šalyje.
Kaip atskirti ar įsigijote originalų EOS lūpų balzamą ar padirbtą?

Pateiksime teiginius ir vaizdinę medžiagą, kaip atskirti EOS.
1. Kol dar neišpakuojate/neatsukate lūpų balzamo pradžioj atkreipkite dėmesį į Logotipo užrašą. ORIGINALIUOSE jis yra giliau įspaustas ir S raidė taisyklingesnė (1 pav. EOS Originalus)

1
2. Spalva. Paveikslėlyje pavaizduota PASIFLORŲ skonio EOS. Jų pakuotė yra violetinės spalvos, kaip matosi foto, (1 pav. Originalus) tikrasis EOS yra ryškesnės, sodresnės spalvos.

2
3. Dydis. (1 pav. Originalus) matosi jog jis didesnis, nei klastotė.

3

 

4. Užsukimas. Paveikslėlyje (1 ir 3 pav. Originalūs) akivaizdžiai matosi simetrija, tarpas tarp dangtelių visų vienodas. Klastotė užsisuka visai arba kreivai. Kraštai atspuriję, o originaliuose glotnūs.

4
5. Nusukti dangteliai EOS originalių labai tvirtai stovi, neoriginalių, nepastatysite, nes svirs į šoną.

7
6. Dangtelių fiksatoriai. (1 pav. Originaliam) matosi du užsukimo fiksatoriai. Neoriginaliam jis viena. T.p. patebėjimas, jog originalūs labai lengvai užsisuka, neoriginalius labai reikia tiksliai sudėti jog užsuktum. Čia tai pat matosi, jog originalus glotnus, o neoriginalus nelygūs kraštai.

8
7. Originaliuosius EOS galima kurti savo dizainą, keisti dangtelius, nes visi jie vienodi ir tiks. Ko nebus jei turėsite originalų ir klastotę.

10

 

8. KLASTOTĖ violetinis. Kadangi jis yra mažesnis, neužsisuka ant EOS originalių, o EOS originalus neužsisuka ant klastotės, nes per didelis dangtelis.

9
9. Spalva, skonis, kvapas. Originalus yra gelsvos spalvos, kvepia vaisiais, lūpos lieka minkštos, balzamas tepasi lengvai, ilgai išlieka ant lūpų. Nesijaučia jokio vazelino kvapo ar skonio. Neoriginalūs yra rausvesnės spalvos, kvepia vazelinu ir visiškai nėra minimo skonio pėdsako. Tepasi sunkiai, o ant lūpų jaučiasi lyg riebalas.

6
10. Ir dar vienas iš pagrindinių požymių ar turite ORIGINALŲ EOS tai, jog jo korpusas nėra iš plastmasės, o gamintas iš silikono. Tad paėmus į rankas, ir bandant užkabinti su nagu jausite. Jei nagas “kabinasi” reiškia originalus. Neoriginalūs yra slidus. Mes bandėme su adata 🙂 į originaliuosius EOS ji įsibeda, nes tai silikonas, prie klastotės galime tik padėti šalia.

11 12

 

Na manau pakankamai išsamus aprašymas padėsiantis neapsirikti ir išsirinkti ta produktą, kurio tikitės.

Norime priminti, jog originalius EOS galite įsigyti grožio ir sveikatos namuose „Efektas“ Vasario 16-osios g. 3 IIIa. Panevėžyje, arba užsisakyti el parduotuvėje: www.efektas.com

 

Straipsnį parengė: Kosmetologė Rasa Rimšė

Straipsnio nuotraukos ir visą info yra MB “Efektas” nuosavybė, tad be mūsų žinios kopijuoti, ar naudoti nuotraukas, draudžiama.

 

Parašykite komentarą