Kerinčio žvilgsnio paslaptys

How-Much-are-Eyelash-Extensions

Meksikietiškuose melodramose šmėžuojantys personažai visuomet žavėdavo puikia išvaizda, nenubėgantys makiažas, nors seriale visą valandą aktorius praverkia. Ir tikrai manau daug kas susimastydavo, kas čia per gudrybės, kodėl jos verkia ištisas serijas, o tušas nenubėga, kodėl jų visų akys išraiškingos, tamsios, ilgos ir storos blakstienos? Čia prigimtinės savybės? Ar grožio industrijos gudrybės? Visuomet kirbėdavo šie klausimai. Ir pagaliau, prieš aštuoneris metus į Lietuvą atkeliavo ta “paslaptis” – blakstienų priauginimas

Viena populiariausių iš paslaugų ir mokymų

Nors Lietuvoje blakstienų priauginimas atkeliavo bemaž prieš aštuoneris metus, jis išlieka viena populiariausių paslaugų moterų tarpe, tik kelios valandos ir jūsų žvilgsnis taps išraiškingesnis, blakstienos riestos ir tankios. Vieni populiariausių kursų t.p. yra blakstienų priauginimas. Kursai nereikalauja būti baigus kosmetikės, kosmetologės mokslų, šio amato gali išmokti bet kuri norinti. Žinoma kokia ji bus meistrė priklauso nuo pačios gebėjimų, pajautos. Tad jei dar abejojate ar jums verta išmokti ir dirbti, ar pačiai turėti priaugintas blaktienas, tumpai aptarsime kas yra blakstienų priauginimas, kokios priemonės reikalingos ir kt.

Kaip priauginamos blakstienos

Blakstienų priauginimas kelia daug klausimų kuomet tik pradedi domėtis šia procedūra. Kaip tai vyksta, ar dedami cheminiai preparatai, ar tepami augimo aktyvatoriai ir pan. Iš tiesų tai yra paprasčiausias dirbtinių blakstienų klijavimas ant natūralios viena su viena (klasikinis priauginimas) kuomet ant vieno voko blakstienų užklijuojama apie 120 vnt dirbtinių blakstienų, dabar populiarėja volume technika tuomet klijuojama ant natūralios blakstienos keletas labai plonyčių dirbtinių blakstienų, kad žvilgsnis būtų dar įspūdingesnis. Šia technika galima užklijuoti iki 800 vnt dirbtinių blakstienų. Apatinių blakstienų priauginimas yra, bet jis kol kas nėra toks populiarus. Lietuvoje labiausiai paplitusios audinės (nork) tipo blakstienos, jos yra labai lanksčios žinoma yra ir šilkinių, kiekviena pasirenka su kokiomis dirbti. Pati procedūra nėra skausminga, tik reikalaujanti kantrumo, nes jei papuolėte pas pradedančią gali tekti pagulėti apie 2-3 val., įgudusios rankos priauginima atlieja iki 1,5 val. Reikia priminti, jog sau blakstienų nepavyks prisiauginti.

Kenkia natūralioms blakstienoms ar ne?

Dažnas klausimas, ar kenkia priauginimas natūralioms blakstienoms? Ir taip ir ne, priklausomai nuo meistrės kompetencijos ir klientės. Natūralioji blakstienta iškrenta po 3-4 sav. Tai reiškia jog jei tuo metu ant jos bus priklijuota dirbtinė, jos kris abi. Jeigu tinkamai priklijuojamos blakstienos t.y. 1 prie 1 (klasikinis priauginimas), blakstiena klijuojama ant vidutinio ilgio blakstienų, 0,5 mm nuo voko Jeigu akys nebus jautrios blakstienos gražios atrodys apie 3 savaites. Jei blakstienos bus parinktos per storos ir ilgos, jos bus sunkios, svirs su natūraliomis blakstienomis, tai įtakos greitesnį blakstienų iškritimą. Bet nors ir laikomasi visų technoligijos gudrybių klientė kuri nesaugos blakstienų, jos pradės kristi jau po kelių dienų. Jos yra tikrai lepunėlės, nemėgsta ašarų ar vandens, reikia saugoti miegant, netrinti, netraukioti blakstienų, netepti ir nevalyti vokų aliejiniais pagrindais, nes aliejus tirpdo klijų. Klientės linkusios “glostyti” blakstienas po kurio laiko nusiėmusios pamatys tikrai ne kokį vaizdą, dažniausiai natūralios lieka trumpos, tiesios.

Priemonės reikalingos procedūrai

Atėjus klientei visuomet paklauskite ar neturi alergijų, neserga astma, ar nenešioja kontaktinių lešių.

Apžiūrėkite klientės odos ir akių būklę dėl užkrečiamų ligų prevencijos. Jeigu klientas įtariamas sergantis kokia nors odos ar akių liga paslauga negali būti teikiama. Jeigu klientas informuoja apie alerginius susirgimus atliekamas odos jautrumo testas. Sergant astma laikytis atsargumo priemonių dėl klijų garavimo. Procedūros metu klientė kuri nešioja kontaktinus lešius, privalo juos iššiimti, jei atsitiktų taip, jog netyčia patektų į akį klijų ir reiktų ją plauti. Kontaktiniai lęšiai tai padarytų sunkiau.

Visuomet aptarkite su kliente ko ji nori, kokio ilgio, storio, linkio blakstienų. Žinoma, jūs esate patarėja, tad labai svarbu, jog turėtumėte pajautą.

Procedūrai visuomet reikalingos priemonės:

Primer. Jis naudojamas blakstienoms nuvalyti, pašalinti riebaliukus, dulkeles.

Blakstienos. Visos rinkoje esančios blakstienos yra sintetinio pluošto, tik jų pavadinimas sabalo, nork ar pan. Nes jos savo švelnumu, lankstumu priligsta jų plaukui. Garsių firmų blakstienos gaminamos artimos žmogaus plaukui, jos nebijo prakaito, ašarų, saulės ir kt. Šilkinės blakstienos yra kietesnės, bet čia jau meistrė pasirenka su kokiomis dirbti labiau patinka. Gaila, bet klientė dažniausiai nežino, nei kokio ilgio, storio, linkio jai dedamos blakstienos.

Blakstienų būna pavienių, jos dažniausiai parduodamos po 0,5 ar 1 g. ir yra suklijuotos į juosteles. Pavienėms reikalingas silikoninis padelis, ant kurio yra sustatomos blakstienos, kad būtų jas lengviau paimti. Juostelėse suklijuotoms jo nereikia, juostelė tiesiog klijuojama ant rankos ir nuo jos nuėmus blakstiena merkiama į klijus ir dedama ant natūralios blakstienos.

Šiuo metu rinkoje yra keturi blakstienų linkiai J, B, C, D. Populiariausias linkis yra C, jis riestas, gražiai atveria akį, jį labai dažnai renkasi moterys turinčios gilias akis ar užkritusius vokus. J ar B linkius renkasi norinčios natūralaus priauginimoarba turinčios natūraliai tiesias ar ikipas blakstienas. D linkis “žvaigždžių” jos ypač riestos.

Ilgių yra t.p. įvairių nuo 6mm iki 17 mm, Aišku reikia nepamiršti, jog kaip ir natūralios blakstienos jos nebūna vieno ilgio, taip ir priauginant nereikėtų pasirinkti vieno, o modeliuoti pagal akies truktūrą. Dažniausi ilgiai 9,10,11,12 mm. Klijuojant ir modeliuojant tokio ilgio, blakstienas atrodys natūralios. Šiuo metu galima pasirinkti ne tik įprastos juodos spalvos blakstienų, rinkoje yra ir rudų ir spalvojų ar spalvotais galiukais t.p. yra pagražintų blizgučiais ar kritaliuku. Visoms pagal poreikius ir pagal progą.

Klijai blakstienoms klijuoti. Jų yra įvairių gamintojų, vieni labai greitai džiūsta ir kietėja, kiti būna minkšti, kurie nesukels diskomforto. Jautrioms akims t.p. yra klijai, tik šiais klijais priklijuotos blakstienos trumpiau laikys.

Remover. Priauginimo metu priemonė skirta neteisingai užklijuotoms blakstienoms nuimti. Korekcijos metu naudojamas kaip nuaugusių blakstienų nuėmimui arba visiškam nuėmimui. Jį reikia naudoti labai atsargiai, visgi jis yra tirpiklis kuris tirpdo klijų ir patekęs į akis gali sukelti nemalonių pojučių.

Nepamirškite, jog priauginimui būtini du pincetai (paimti dirbtinei blakstienai ir atskirti natūralias blakstienas viena nuo kitos.) Pleistriukų kuriais priklijuosite apatines blakstienas arba paakių kaukės, šukytės blakstienų šukavimui, mikrošepetėliai blakstienų paruošimui ir nuėmimui, nefrito akmemėlis arba žiedelis klijams, pompytė paspartinti klijų džiuvimą.

Nusprendus nusiimti blakstienas rekomenduojama naudoti stiprinančius aliejus. Labiausiai tinka ricinų ir varnalėšų. Tik nelaikykite visą naktį, nes galite atsikelti užtinusiomis akimis, nes aliejus kemša poras. Prekyboje yra ir specialių tušų ar serumų, kurie skatina natūralių blakstienų augimą. Svarbiausia viską saikingai naudoti, tiek priauginant blakstienas, tiek prižiūrint natūralias.

Parengė MB “Efektas” kosmetologė Rasa Rimšė

Norint kopijuoti, nurodykite šį puslapį

Parašykite komentarą